Samsung QE55Q70D (55", Q70D, QLED, 4K, 2024)
CHF656.–
Samsung QE55Q70D
55", Q70D, QLED, 4K, 2024
Accessories for Samsung QE55Q70D
Product List
Vogels TVM 3405 (Wall, 50 kg, 32" - 77")
CHF31.70
Vogels TVM 3405
Wall, 50 kg, 32" - 77"
Sony Ht-Sf150 (120 W, Stereo)
CHF83.–
Sony Ht-Sf150
120 W, Stereo
Sonero HDMI – HDMI (2 m)
Quantity discount
CHF11.50 per piece for 2 units
Sonero HDMI – HDMI
2 m
Digitec DisplayPort – DisplayPort 1.4 (2 m)
CHF11.–
Digitec DisplayPort – DisplayPort 1.4
2 m
Ugreen HDMI (Type A) - HDMI (Type A) (2 m)
Quantity discount
CHF11.70 per piece for 2 units
Ugreen HDMI (Type A) - HDMI (Type A)
Goobay HDMI – HDMI (5 m)
CHF6.95 per piece for 2 units
Goobay HDMI – HDMI
5 m
InLine HDMI – HDMI (1 m)
CHF4.50 per piece for 2 units
InLine HDMI – HDMI
1 m
Vogels TVM 3445 (Wall, 25 kg, 32" - 65")
CHF133.–
Vogels TVM 3445
Wall, 25 kg, 32" - 65"
Value DisplayPort — HDMI (Typ A) (2 m)
−9%